Licensed to Pennsbury Aquatic Club HY-TEK's MEET MANAGER 5.0 1/13/2019 06:43 PM
                           SPLASH  January 13, 2019                            
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 9 Year Olds 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Song, Sophia               9 WCAC                 1:15.13    1:15.50   20  
  2 Liu, Joyce                 9 WCAC                 1:16.22    1:16.40   17  
  3 Sawka, Natalie             9 UDAC                 1:22.23    1:22.52   16  
  4 Kozel, Syd                 9 HHAA                 1:24.14    1:22.78   15  
  5 Catania, Juliet            9 MAC                  1:25.33    1:25.47   14  
  6 Harrison, Emma             9 CORE                      NT    1:30.78   13  
  7 Oliver, Bailey             9 NPAC                 1:37.40    1:32.83   12  
  8 Abrams, Naomi              9 PENN                 1:45.04    1:42.13   11  
 
Event 1  Girls 10 Year Olds 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 O'Connor, Bryn            10 HHAA                 1:09.53    1:09.98   20  
  2 Boyle, Jillian            10 CBST                 1:12.02    1:12.83   17  
 
Event 2  Boys 9 Year Olds 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Riegel, Jack               9 CBST                 1:09.05    1:08.41   20  
  2 Johnson, Brady             9 PENN                 1:17.66    1:19.35   17  
  3 Thomas, D'One              9 PENN                 1:25.76    1:19.73   16  
  4 Phan, Jason                9 MAC                  1:23.67    1:20.96   15  
  5 Cunningham, Quinn          9 PENN                 1:31.70    1:30.58   14  
  6 Kavitsky, Sy               9 CORE                 1:30.56    1:33.96   13  
  7 Brodsky, Max               9 NPAC                 1:38.39    1:44.91   12  
  8 Cahan, Joshua              9 PENN                 1:40.73    1:46.52   11  
  9 Murn, Turk                 9 HQH                       NT    1:47.60    9  
 
Event 2  Boys 10 Year Olds 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Makarichev, Noah          10 SOUD                 1:13.02    1:09.62   20  
  2 Gonzalez, Nathaniel       10 PENN                 1:11.17    1:09.84   17  
  3 Alderson, Cooper          10 HHAA                 1:14.09    1:14.90   16  
  4 Williams, Cooper          10 PENN                 1:21.09    1:19.51   15  
  5 Li, Luke                  10 WCAC                 1:23.15    1:21.21   14  
  6 Sullivan, William         10 PENN                 1:27.84    1:22.09   13  
  7 DePiano, Jack             10 MAC                  1:29.83    1:25.71   12  
  8 Gonzalez, Alex            10 PENN                 1:27.05    1:26.27   11  
  9 Stinson, Jacob            10 PENN                 1:28.11    1:28.20    9  
 10 Perri, Jimmy              10 NAC ATTACK                NT    1:31.43    7  
 11 Campion, Cole             10 HHAA                 1:30.13    1:36.98    6  
 12 Ennis, Matthew            10 PENN                 1:50.40    1:44.28    5  
 
Event 3  Girls 6 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ellis, Sadie               6 CRSC                      NT      49.74   20  
  2 Short, Kora                6 MAC                  1:38.72    1:07.12   17  
  3 Gratten, Sophia            5 PENN                 1:28.49    1:13.70   16  
 
Event 3  Girls 7 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Short, Aubrey              7 MAC                    36.78      37.24   20  
  2 Alderson, Emery            7 HHAA                   39.31      37.47   17  
  3 Golow, Michelle            7 CRSC                   38.08      39.27   16  
  4 O'Connor, Kira             7 HHAA                   39.36      39.86   15  
  5 Tomson, Lauren             7 HQH                    51.74      43.43   14  
  6 Warner, Tamara             7 HQH                    50.77      44.08   13  
  7 Santaniello, Sloan         7 CBST                   48.84      44.53   12  
  8 Dylik, Julia               7 PENN                      NT      46.12   11  
  9 Patel, Roma                7 PENN                   55.89      51.34    9  
 10 Muckin, Olivia             7 PENN                 1:11.78    1:04.95    7  
 
Event 3  Girls 8 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ellis, Abbie               8 CRSC                      NT      38.24   20  
  2 Shackelford, Sophia        8 CBST                   43.19      43.84   17  
  3 Smithers, Jocelyn          8 NPAC                   43.67      44.23   16  
  4 Kalbacher, Kathryn         8 PENN                   49.13      46.03   15  
  5 Chadwick, Allison          8 PENN                      NT      47.29   14  
  6 Diaz, Allison              8 CRSC                   56.04      55.83   13  
  7 Mortimer, Kaylee           8 CBST                   57.43      58.21   12  
 
Event 4  Boys 6 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Basil, Logan               6 PENN                      NT      53.33   20  
  2 Ensig, Ryder               6 PENN                      NT    1:01.16   17  
  3 Johnson, Riley             5 PENN                 1:17.08    1:07.90   16  
  4 McCleskey, Tucker          6 PENN                      NT    1:19.75   15  
  5 Kelly, Kevin               6 HHAA                 1:08.74    1:22.88   14  
  6 Holmes, Charlie            6 PENN                      NT    1:25.54   13  
 
Event 4  Boys 7 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ponam, Varun               7 PENN                   46.13    1:01.61   20  
 
Event 4  Boys 8 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Chernikh, Sergey           8 CORE                   36.91      35.14   20  
  2 Lukomski-Pizzo, August     8 CRSC                   35.47      35.36   17  
  3 Grosse, Landon             8 PENN                   39.74      39.17   16  
  4 Delfidio, Justin           8 HHAA                   38.30      39.32   15  
  5 Stahl, Cavan               8 CORE                   38.62      39.73   14  
  6 Catania, Christian         8 MAC                    40.64      41.23   13  
  7 Shapiro, Sam               8 UDAC                   42.13      42.38   12  
  8 Morales, Liam              8 PENN                   51.88      48.28   11  
  9 Liti, Gabriel              8 CORE                   49.56      50.40    9  
 10 Holmes, Jude               8 PENN                   58.12      53.00    7  
 11 Chernyak, Michael          8 PENN                   53.37      53.29    6  
 12 Campion, Grif              8 HHAA                   54.26      55.69    5  
 13 Revak, Jackson             8 PENN                   56.86    1:03.19    4  
 14 Vallone, Samuel            8 HQH                       NT    1:05.87    3  
 
Event 5  Girls 9 Year Olds 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Majewski, Anna             9 CBST                   38.47      38.58   20  
  2 Kozel, Syd                 9 HHAA                   45.34      46.01   17  
  3 Liu, Joyce                 9 WCAC                   49.12      49.89   16  
  4 Catania, Juliet            9 MAC                    51.29      52.32   15  
  5 Korn, Emelie               9 CRSC                   57.53      52.73   14  
  6 Harrison, Emma             9 CORE                   54.01      54.45   13  
  7 Oliver, Bailey             9 NPAC                   57.61      57.90   12  
  8 Rose, Kylee                9 PENN                 1:10.81    1:10.70   11  
 -- Basile, Elle               9 HQH                       NT         DQ  
 -- Pugliese, Amlie            9 NAC ATTACK                NT         DQ  
 -- Abrams, Naomi              9 PENN                 1:16.90         DQ  
 
Event 5  Girls 10 Year Olds 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Shapiro, Maddie           10 UDAC                   43.66      45.86   20  
  2 Shackelford, Chloe        10 CBST                   45.72      46.84   17  
  3 Holmes, Addison           10 PENN                   52.16      49.49   16  
  4 Horan, Grace              10 PENN                   53.53      50.95   15  
 -- Schneider, Gillian        10 HQH                    58.55         DQ  
 
Event 6  Boys 9 Year Olds 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Riegel, Jack               9 CBST                   45.71      43.87   20  
  2 Thomas, D'One              9 PENN                   47.54      45.50   17  
  3 Johnson, Brady             9 PENN                   53.29      49.30   16  
  4 Kane, Evan                 9 PENN                 1:02.56      55.68   15  
  5 Cunningham, Quinn          9 PENN                   55.91    1:00.11   14  
  6 Cahan, Joshua              9 PENN                 1:01.37    1:00.57   13  
  7 Ortman, Kristopher         9 NAC ATTACK                NT    1:01.74   12  
 -- Harrison, Shawn            9 CORE                      NT         DQ  
 
Event 6  Boys 10 Year Olds 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Vinnikov, Maksym          10 CRSC                   47.26      44.82   20  
  2 Williams, Cooper          10 PENN                   50.58      46.96   17  
  3 Li, Luke                  10 WCAC                   48.00      47.94   16  
  4 Alderson, Cooper          10 HHAA                   47.50      49.66   15  
  5 Johnson, Dylan            10 PENN                   57.37      51.24   14  
  6 Gonzalez, Alex            10 PENN                   56.03      55.83   13  
  7 Stinson, Jacob            10 PENN                 1:03.28      58.74   12  
  8 Campion, Cole             10 HHAA                   55.22    1:00.05   11  
  9 Ennis, Matthew            10 PENN                 1:19.24    1:05.87    9  
 
Event 7  Girls 6 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Schwartz, Sabrina          6 NPAC                      NT      28.45   20  
  2 Short, Kora                6 MAC                    41.53      43.82   17  
 -- Gratten, Sophia            5 PENN                      NT         DQ  
 
Event 7  Girls 7 Year Olds 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 O'Connor, Kira             7 HHAA                   23.48      23.68   20  
  2 Short, Aubrey              7 MAC                    24.15      24.73   17  
  3 Makarichev, Isabella       7 SOUD                   24.76      25.59   16  
  4 Patel, Roma                7 PENN                   28.29      26.87   15  
  5 Golow, Michelle            7 CRSC                   26.25      27.37   14  
  6 Tomson, Lauren             7 HQH                    29.28      30.03   13  
 -- Muckin, Olivia             7 PENN                      NT         DQ  
 
Event 7  Girls 8 Year Olds 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jarantow, Alexandra        8 PENN                   21.73      23.93   20  
  2 Gulotta, Avery             8 MAC                    25.21      26.24   17  
  3 Mortimer, Kaylee           8 CBST                   32.75      30.81   16  
  4 Chadwick, Allison          8 PENN                   40.55      37.05   15  
 -- Kalbacher, Kathryn         8 PENN                   29.97         DQ  
 -- Shackelford, Sophia        8 CBST                   29.99         DQ  
 -- Smithers, Jocelyn          8 NPAC                   35.19         DQ  
 -- Panhorst, Amariah          8 NAC ATTACK                NT         DQ  
 
Event 8  Boys 6 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McLaughlin, Jack           6 PENN                   59.85      49.15   20  
 -- Holmes, Charlie            6 PENN                      NT         DQ  
 -- Panhorst, AJ               6 NAC ATTACK                NT         DQ  
 
Event 8  Boys 7 Year Olds 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dobson, Justin             7 PENN                   31.66      28.65   20  
 -- Ponam, Varun               7 PENN                      NT         DQ  
 
Event 8  Boys 8 Year Olds 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Chernikh, Sergey           8 CORE                   20.41      20.39   20  
  2 Grosse, Landon             8 PENN                   22.42      21.78   17  
  3 Delfidio, Justin           8 HHAA                   21.49      22.27   16  
  4 Catania, Christian         8 MAC                    23.50      23.18   15  
  5 Lukomski-Pizzo, August     8 CRSC                   21.30      23.35   14  
  6 Stahl, Cavan               8 CORE                   23.94      24.22   13  
  7 Sicat, Justin              8 HQH                       NT      27.52   12  
  8 Liti, Gabriel              8 CORE                   28.05      28.88   11  
  9 Shapiro, Sam               8 UDAC                   27.31      28.96    9  
 10 Campion, Grif              8 HHAA                   29.49      32.89    7  
 11 Holmes, Jude               8 PENN                   31.70      34.28    6  
 -- Vallone, Samuel            8 HQH                       NT         DQ  
 
Event 9  Girls 9 Year Olds 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Song, Sophia               9 WCAC                   39.31      39.18   20  
  2 Liu, Joyce                 9 WCAC                   41.12      41.91   17  
  3 Kozel, Syd                 9 HHAA                   46.21      45.18   16  
  4 Rose, Kylee                9 PENN                   52.85      53.02   15  
  5 Abrams, Naomi              9 PENN                   54.44      55.63   14  
  6 Pugliese, Amlie            9 NAC ATTACK                NT      56.92   13  
  7 Basile, Elle               9 HQH                  1:22.42    1:47.44   12  
 -- Catania, Juliet            9 MAC                    44.30         DQ  
 -- Oliver, Bailey             9 NPAC                   48.25         DQ  
 -- Sawka, Natalie             9 UDAC                   43.38         DQ  
 
Event 9  Girls 10 Year Olds 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 O'Connor, Bryn            10 HHAA                   34.54      35.25   20  
  2 Shapiro, Maddie           10 UDAC                   36.99      38.20   17  
  3 Cameron, Kennedy          10 CBST                   39.88      38.31   16  
  4 Cusick, Olivia            10 PENN                   41.94      40.01   14.5
  4 Boyle, Jillian            10 CBST                   39.68      40.01   14.5
  6 Shackelford, Chloe        10 CBST                   41.06      41.70   13  
  7 Holmes, Addison           10 PENN                   38.96      42.91   12  
  8 Ware-McGovern, Hailey     10 CBST                   53.11      58.04   11  
 -- Horan, Grace              10 PENN                   42.52         DQ  
 -- Schneider, Gillian        10 HQH                    51.69         DQ  
 
Event 10  Boys 9 Year Olds 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Riegel, Jack               9 CBST                   37.92      38.37   20  
  2 Thomas, D'One              9 PENN                   41.37      45.07   17  
  3 Johnson, Brady             9 PENN                   44.03      45.32   16  
  4 Phan, Jason                9 MAC                    44.72      45.38   15  
  5 Cahan, Joshua              9 PENN                   49.12      48.69   14  
  6 Murn, Turk                 9 HQH                       NT      52.34   13  
  7 Brodsky, Max               9 NPAC                   56.66    1:01.01   12  
 -- Kane, Evan                 9 PENN                   53.53         DQ  
 
Event 10  Boys 10 Year Olds 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Vinnikov, Maksym          10 CRSC                   38.24      37.11   20  
  2 Gonzalez, Nathaniel       10 PENN                   36.42      37.22   17  
  3 Johnson, Dylan            10 PENN                   38.49      37.27   16  
  4 Williams, Cooper          10 PENN                   38.93      39.14   15  
  5 Makarichev, Noah          10 SOUD                   39.88      40.88   14  
  6 Li, Luke                  10 WCAC                   42.90      42.62   13  
  7 Gonzalez, Alex            10 PENN                   41.66      43.10   12  
  8 Sullivan, William         10 PENN                   46.71      44.78   11  
  9 Stinson, Jacob            10 PENN                   45.66      45.40    9  
 10 Beers, Brandon            10 HQH                    57.31      46.34    7  
 11 DePiano, Jack             10 MAC                    47.25      46.70    6  
 12 Mendez Castilla, Gabe     10 HQH                    45.92      47.43    5  
 13 Campion, Cole             10 HHAA                   50.50      51.94    4  
 14 Perri, Jimmy              10 NAC ATTACK                NT      54.21    3  
 15 Ennis, Matthew            10 PENN                   55.82      56.76    2  
 
Event 11  Girls 6 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ellis, Sadie               6 CRSC                      NT      25.56   20  
  2 Schwartz, Sabrina          6 NPAC                   25.58      26.40   17  
  3 Short, Kora                6 MAC                    27.68      32.72   16  
  4 Gratten, Sophia            5 PENN                   34.06      39.93   15  
  5 Horan, Isabella            6 PENN                   36.15      41.29   14  
 
Event 11  Girls 7 Year Olds 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Golow, Michelle            7 CRSC                   19.79      20.21   20  
  2 Alderson, Emery            7 HHAA                   19.98      21.10   17  
  3 Short, Aubrey              7 MAC                    19.57      21.31   16  
  4 Makarichev, Isabella       7 SOUD                   23.28      24.06   15  
  5 Santaniello, Sloan         7 CBST                   23.13      24.38   14  
  6 Patel, Roma                7 PENN                   24.97      25.37   12.5
  6 Warner, Tamara             7 HQH                    24.76      25.37   12.5
  8 Balcer, Molly              7 PENN                   32.63      27.64   11  
  9 Muckin, Olivia             7 PENN                   28.54      28.93    9  
 -- Dylik, Julia               7 PENN                      NT         DQ  
 
Event 11  Girls 8 Year Olds 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jarantow, Alexandra        8 PENN                   18.51      19.94   20  
  2 Kalbacher, Kathryn         8 PENN                   21.43      22.07   17  
  3 Smithers, Jocelyn          8 NPAC                   23.27      23.80   16  
  4 Gulotta, Avery             8 MAC                    22.79      24.73   15  
  5 Panhorst, Amariah          8 NAC ATTACK                NT      25.06   14  
  6 Diaz, Allison              8 CRSC                   26.08      25.15   13  
  7 Shackelford, Sophia        8 CBST                   23.07      25.59   12  
  8 Chadwick, Allison          8 PENN                      NT      27.37   11  
  9 Mortimer, Kaylee           8 CBST                   28.84      28.09    9  
 
Event 12  Boys 6 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Johnson, Riley             5 PENN                   29.75      27.78   20  
  2 Holmes, Charlie            6 PENN                   27.59      28.52   17  
  3 Kelly, Kevin               6 HHAA                   29.58      29.31   16  
  4 Ensig, Ryder               6 PENN                   28.12      33.49   15  
  5 Panhorst, AJ               6 NAC ATTACK                NT      35.40   14  
  6 McCleskey, Tucker          6 PENN                   52.23      39.57   13  
  7 Scharfstein, Logan         5 HQH                       NT      40.25   12  
  8 McLaughlin, Jack           6 PENN                   36.25      44.93   11  
  9 Dzierza, Jackson           6 PENN                   45.49      45.18    9  
 10 Basil, Logan               6 PENN                   54.44      53.01    7  
 
Event 12  Boys 7 Year Olds 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dobson, Justin             7 PENN                   20.97      21.78   20  
  2 Ponam, Varun               7 PENN                   31.21      29.12   17  
 
Event 12  Boys 8 Year Olds 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Chernikh, Sergey           8 CORE                   19.87      20.28   20  
  2 Grosse, Landon             8 PENN                   22.17      21.03   17  
  3 Catania, Christian         8 MAC                    20.05      21.34   16  
  4 Shapiro, Sam               8 UDAC                   19.97      21.55   15  
  5 Holmes, Jude               8 PENN                   22.46      24.16   14  
  6 Liti, Gabriel              8 CORE                   26.71      24.31   13  
  7 Morales, Liam              8 PENN                   27.13      24.93   12  
  8 Revak, Jackson             8 PENN                   28.48      27.31   11  
  9 Kalikota, Arjun            8 PENN                   26.04      27.39    9  
 10 Vallone, Samuel            8 HQH                    28.48      28.22    7  
 11 Sicat, Justin              8 HQH                    27.46      28.61    6  
 12 Campion, Grif              8 HHAA                   26.81      29.46    5  
 13 Chernyak, Michael          8 PENN                   27.04      30.20    4  
 
Event 13  Girls 9 Year Olds 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Song, Sophia               9 WCAC                   36.11      38.47   20  
  2 Sawka, Natalie             9 UDAC                   40.19      40.51   17  
 -- Harrison, Emma             9 CORE                 1:01.89         DQ  
 
Event 13  Girls 10 Year Olds 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mortensen, Ella           10 CRSC                   37.77      34.96   20  
  2 Shapiro, Maddie           10 UDAC                   34.74      35.86   17  
  3 Cameron, Kennedy          10 CBST                   38.56      37.93   16  
  4 Schneider, Gillian        10 HQH                    55.92      43.60   15  
  5 Holmes, Addison           10 PENN                   52.49      48.45   14  
  6 Horan, Grace              10 PENN                   49.56      49.95   13  
  7 Ware-McGovern, Hailey     10 CBST                 1:06.64    1:09.98   12  
 
Event 14  Boys 9 Year Olds 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Johnson, Brady             9 PENN                   45.79      40.57   20  
  2 Phan, Jason                9 MAC                    39.66      43.01   17  
  3 Murn, Turk                 9 HQH                       NT      51.58   16  
  4 Cunningham, Quinn          9 PENN                   50.58      54.71   15  
  5 Kane, Evan                 9 PENN                 1:12.18      59.46   14  
  6 Brodsky, Max               9 NPAC                 1:06.05    1:04.37   13  
  7 Harrison, Shawn            9 CORE                      NT    1:04.68   12  
 -- Kavitsky, Sy               9 CORE                 1:00.29         DQ  
 
Event 14  Boys 10 Year Olds 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gonzalez, Nathaniel       10 PENN                   36.00      36.38   20  
  2 Vinnikov, Maksym          10 CRSC                   39.26      37.19   17  
  3 Sullivan, William         10 PENN                   49.64      42.54   16  
  4 Makarichev, Noah          10 SOUD                   40.99      44.41   15  
  5 Gonzalez, Alex            10 PENN                   43.93      45.19   14  
  6 Johnson, Dylan            10 PENN                   45.25      46.54   13  
  7 Beers, Brandon            10 HQH                  1:14.48      57.68   12  
 -- Mendez Castilla, Gabe     10 HQH                    52.23         DQ  
 -- Stinson, Jacob            10 PENN                 1:06.37         DQ  
 
Event 15  Girls 6 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Horan, Isabella            6 PENN                      NT         DQ  
 -- Schwartz, Sabrina          6 NPAC                   34.15         DQ  
 
Event 15  Girls 7 Year Olds 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Alderson, Emery            7 HHAA                   18.57      20.75   20  
  2 O'Connor, Kira             7 HHAA                   20.92      20.89   17  
  3 Golow, Michelle            7 CRSC                   19.80      21.34   16  
  4 Makarichev, Isabella       7 SOUD                   21.32      22.84   15  
  5 Tomson, Lauren             7 HQH                    25.80      23.38   14  
  6 Santaniello, Sloan         7 CBST                   23.74      25.44   13  
  7 Warner, Tamara             7 HQH                    28.40      28.40   12  
 
Event 15  Girls 8 Year Olds 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ellis, Abbie               8 CRSC                      NT      18.65   20  
  2 Jarantow, Alexandra        8 PENN                   19.12      20.22   17  
  3 Smithers, Jocelyn          8 NPAC                   24.63      23.98   16  
  4 Kalbacher, Kathryn         8 PENN                   24.81      27.73   15  
  5 Gulotta, Avery             8 MAC                    32.38      28.11   14  
  6 Diaz, Allison              8 CRSC                      NT      33.18   13  
  7 Chadwick, Allison          8 PENN                   32.06      38.49   12  
 
Event 16  Boys 6 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Panhorst, AJ               6 NAC ATTACK                NT      40.87   20  
  2 Scharfstein, Logan         5 HQH                       NT      43.69   17  
  3 Johnson, Riley             5 PENN                   38.70      44.95   16  
  4 McLaughlin, Jack           6 PENN                   56.70      48.87   15  
 -- Holmes, Charlie            6 PENN                   32.75         DQ  
 -- Kelly, Kevin               6 HHAA                   44.09         DQ  
 
Event 16  Boys 7 Year Olds 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dobson, Justin             7 PENN                   20.21      20.50   20  
 
Event 16  Boys 8 Year Olds 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Shapiro, Sam               8 UDAC                   19.50      21.08   20  
  2 Stahl, Cavan               8 CORE                   21.09      22.60   17  
  3 Morales, Liam              8 PENN                   25.22      25.21   16  
  4 Liti, Gabriel              8 CORE                   29.31      27.34   15  
  5 Kalikota, Arjun            8 PENN                      NT      35.38   14  
  6 Revak, Jackson             8 PENN                   32.87      36.99   13  
 -- Chernyak, Michael          8 PENN                   34.71         DQ  
 
Event 17  Girls 9 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bacinski, Megan            9 HQH                    42.26      11.96   20  
  2 Majewski, Anna             9 CBST                   31.96      32.87   17  
  3 Song, Sophia               9 WCAC                   33.59      34.75   16  
  4 Kozel, Syd                 9 HHAA                   36.90      38.51   15  
  5 Sawka, Natalie             9 UDAC                   35.90      38.52   14  
  6 Harrison, Emma             9 CORE                   41.20      39.08   13  
  7 Korn, Emelie               9 CRSC                   45.82      39.36   12  
  8 Catania, Juliet            9 MAC                    38.24      40.10   11  
  9 Rose, Kylee                9 PENN                   48.57      44.46    9  
 10 Abrams, Naomi              9 PENN                      NT      48.90    7  
 11 Pugliese, Amlie            9 NAC ATTACK                NT      53.27    6  
 12 Basile, Elle               9 HQH                  1:05.86    1:11.08    5  
 
Event 17  Girls 10 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 O'Connor, Bryn            10 HHAA                   31.00      30.83   20  
  2 Boyle, Jillian            10 CBST                   32.58      32.97   17  
  3 Mortensen, Ella           10 CRSC                   34.96      33.09   16  
  4 Cameron, Kennedy          10 CBST                   34.24      33.46   15  
  5 Shapiro, Maddie           10 UDAC                   33.83      34.48   14  
  6 Shackelford, Chloe        10 CBST                   35.12      35.76   13  
  7 Holmes, Addison           10 PENN                   39.48      37.47   12  
  8 Schneider, Gillian        10 HQH                    40.03      38.58   11  
  9 Ware-McGovern, Hailey     10 CBST                   47.93      44.66    9  
 
Event 18  Boys 9 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Riegel, Jack               9 CBST                   30.02      31.59   20  
  2 Thomas, D'One              9 PENN                   34.47      33.57   17  
  3 Johnson, Brady             9 PENN                   33.47      34.03   16  
  4 Cunningham, Quinn          9 PENN                   38.76      38.63   15  
  5 Kavitsky, Sy               9 CORE                   40.38      40.20   14  
  6 Brodsky, Max               9 NPAC                   43.59      41.69   13  
  7 Harrison, Shawn            9 CORE                   45.99      44.99   12  
  8 Murn, Turk                 9 HQH                    51.83      46.95   11  
  9 Kane, Evan                 9 PENN                   51.70      49.20    9  
 10 Ortman, Kristopher         9 NAC ATTACK                NT      52.33    7  
 
Event 18  Boys 10 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Makarichev, Noah          10 SOUD                   32.90      32.62   20  
  2 Gonzalez, Nathaniel       10 PENN                   33.09      32.80   17  
  3 Alderson, Cooper          10 HHAA                   33.61      34.09   16  
  4 Li, Luke                  10 WCAC                   36.77      35.46   15  
  5 Williams, Cooper          10 PENN                   35.12      35.56   14  
  6 Johnson, Dylan            10 PENN                   36.45      35.58   13  
  7 Mendez Castilla, Gabe     10 HQH                    35.38      37.59   12  
  8 DePiano, Jack             10 MAC                    39.42      38.09   11  
  9 Sullivan, William         10 PENN                   39.83      39.07    9  
 10 Stinson, Jacob            10 PENN                   41.02      40.39    7  
 11 Campion, Cole             10 HHAA                   41.38      44.40    6  
 12 Perri, Jimmy              10 NAC ATTACK                NT      44.47    5  
 13 Beers, Brandon            10 HQH                    49.80      48.14    4  
 14 Ennis, Matthew            10 PENN                   52.77      48.75    3  
 
Event 19  Girls 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ellis, Sadie               6 CRSC                      NT      22.15   20  
  2 Schwartz, Sabrina          6 NPAC                   23.32      26.60   17  
  3 Short, Kora                6 MAC                    26.10      32.68   16  
  4 Gratten, Sophia            5 PENN                   36.32      33.55   15  
  5 Horan, Isabella            6 PENN                   39.93      46.90   14  
 
Event 19  Girls 7 Year Olds 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Short, Aubrey              7 MAC                    16.64      17.07   20  
  2 Alderson, Emery            7 HHAA                   16.34      17.20   17  
  3 O'Connor, Kira             7 HHAA                   17.45      18.05   16  
  4 Warner, Tamara             7 HQH                    19.25      19.01   15  
  5 Makarichev, Isabella       7 SOUD                   19.12      19.06   14  
  6 Santaniello, Sloan         7 CBST                   19.66      20.36   13  
  7 Dylik, Julia               7 PENN                      NT      21.15   12  
  8 Patel, Roma                7 PENN                   23.42      23.79   11  
  9 Muckin, Olivia             7 PENN                   29.42      28.07    9  
 10 Balcer, Molly              7 PENN                   28.76      33.76    7  
 
Event 19  Girls 8 Year Olds 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Panhorst, Amariah          8 NAC ATTACK                NT      16.97   20  
  2 Jarantow, Alexandra        8 PENN                   15.50      17.34   17  
  3 Shackelford, Sophia        8 CBST                   18.59      18.44   16  
  4 Smithers, Jocelyn          8 NPAC                   19.28      18.67   15  
  5 Gulotta, Avery             8 MAC                    20.03      18.98   14  
  6 Kalbacher, Kathryn         8 PENN                   19.84      21.92   13  
  7 Chadwick, Allison          8 PENN                   25.77      22.91   12  
  8 Ellis, Abbie               8 CRSC                      NT      23.27   11  
  9 Mortimer, Kaylee           8 CBST                   25.07      23.68    9  
 10 Diaz, Allison              8 CRSC                   22.16      23.87    7  
 
Event 20  Boys 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ensig, Ryder               6 PENN                   28.55      26.27   20  
  2 Holmes, Charlie            6 PENN                   26.43      26.38   17  
  3 Johnson, Riley             5 PENN                   30.47      30.53   16  
  4 Basil, Logan               6 PENN                   38.93      31.31   15  
  5 Scharfstein, Logan         5 HQH                       NT      33.31   14  
  6 Panhorst, AJ               6 NAC ATTACK                NT      34.49   13  
  7 McCleskey, Tucker          6 PENN                   44.56      34.59   12  
  8 McLaughlin, Jack           6 PENN                   45.45      45.84   11  
  9 Dzierza, Jackson           6 PENN                   48.15      46.68    9  
 
Event 20  Boys 7 Year Olds 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Matson, Noah               7 PENN                   17.84      18.56   20  
 
Event 20  Boys 8 Year Olds 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lukomski-Pizzo, August     8 CRSC                   15.48      15.81   20  
  2 Chernikh, Sergey           8 CORE                   16.21      15.84   17  
  3 Delfidio, Justin           8 HHAA                   16.50      17.04   16  
  4 Catania, Christian         8 MAC                    16.99      17.84   15  
  5 Stahl, Cavan               8 CORE                   16.80      18.28   14  
  6 Morales, Liam              8 PENN                   21.09      21.04   13  
  7 Sicat, Justin              8 HQH                    23.44      21.24   12  
  8 Kalikota, Arjun            8 PENN                   23.88      23.10   11  
  9 Chernyak, Michael          8 PENN                   26.09      23.59    9  
 10 Holmes, Jude               8 PENN                   22.19      23.84    7  
 11 Vallone, Samuel            8 HQH                    26.92      26.35    6  
 12 Campion, Grif              8 HHAA                   22.89      26.53    5  
 13 Revak, Jackson             8 PENN                   23.72      27.37    4  
 
Event 21  Girls 9 Year Olds 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Majewski, Anna             9 CBST                 1:20.51    1:20.83   20  
  2 Song, Sophia               9 WCAC                 1:26.91    1:27.83   17  
  3 Liu, Joyce                 9 WCAC                 1:30.10    1:30.87   16  
  4 Sawka, Natalie             9 UDAC                 1:36.02    1:39.01   15  
  5 Catania, Juliet            9 MAC                  1:37.36    1:40.53   14  
  6 Oliver, Bailey             9 NPAC                 1:52.97    1:42.56   13  
 -- Rose, Kylee                9 PENN                      NT         DQ  
 -- Korn, Emelie               9 CRSC                 1:54.42         DQ  
 
Event 21  Girls 10 Year Olds 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Horan, Grace              10 PENN                 1:40.20      44.57   20  
  2 Shapiro, Maddie           10 UDAC                 1:22.19    1:22.86   17  
  3 Cameron, Kennedy          10 CBST                 1:24.90    1:24.18   16  
  4 Mortensen, Ella           10 CRSC                 1:32.11    1:28.86   15  
  5 Shackelford, Chloe        10 CBST                 1:34.57    1:29.57   14  
 -- Holmes, Addison           10 PENN                 1:42.12         DQ  
 
Event 22  Boys 9 Year Olds 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Riegel, Jack               9 CBST                 1:20.23    1:20.40   20  
  2 Thomas, D'One              9 PENN                 1:35.35    1:40.63   17  
  3 Cunningham, Quinn          9 PENN                 1:44.26    1:47.13   16  
  4 Kane, Evan                 9 PENN                 2:11.69    1:56.20   15  
  5 Kavitsky, Sy               9 CORE                 1:55.02    1:58.05   14  
  6 Cahan, Joshua              9 PENN                 2:08.74    1:59.18   13  
  7 DuHaime, Aidan             9 CRSC                      NT    2:06.46   12  
 -- Brodsky, Max               9 NPAC                 2:04.99         DQ  
 
Event 22  Boys 10 Year Olds 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gonzalez, Nathaniel       10 PENN                 1:22.14    1:21.01   20  
  2 Vinnikov, Maksym          10 CRSC                 1:25.95    1:27.60   17  
  3 Makarichev, Noah          10 SOUD                 1:25.91    1:29.45   16  
  4 Alderson, Cooper          10 HHAA                 1:30.69    1:33.61   15  
  5 Campion, Cole             10 HHAA                 1:46.80    1:50.28   14  
 -- Williams, Cooper          10 PENN                 1:35.50         DQ  
 -- Li, Luke                  10 WCAC                 1:37.57         DQ  
 -- Gonzalez, Alex            10 PENN                 1:37.25         DQ  
 -- Johnson, Dylan            10 PENN                 2:11.60         DQ  
 
Event 23  Girls 7 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Patel, Roma                7 PENN                 2:23.31      57.72   20  
  2 Golow, Michelle            7 CRSC                      NT    1:52.74   17  
  3 Makarichev, Isabella       7 SOUD                 2:00.15    1:55.20   16  
  4 Tomson, Lauren             7 HQH                       NT    1:58.22   15  
  5 Warner, Tamara             7 HQH                  1:59.16    2:00.25   14  
  6 Ellis, Sadie               6 CRSC                      NT    2:25.15   13  
 
Event 23  Girls 8 Year Olds 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jarantow, Alexandra        8 PENN                 1:36.43    1:40.65   20  
  2 Hirsz, Nicole              8 CRSC                      NT    1:46.63   17  
 
Event 24  Boys 7 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dobson, Justin             7 PENN                 1:51.31    1:46.75   20  
 -- Dzierza, Jackson           6 PENN                      NT         DQ  
 
Event 24  Boys 8 Year Olds 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Chernikh, Sergey           8 CORE                 1:56.18    1:35.60   20  
  2 Lukomski-Pizzo, August     8 CRSC                 1:55.35    1:38.09   17  
  3 Stahl, Cavan               8 CORE                 1:48.81    1:48.80   16  
  4 Shapiro, Sam               8 UDAC                 1:46.06    1:51.59   15  
  5 Grosse, Landon             8 PENN                 1:41.18    1:52.97   14  
  6 Catania, Christian         8 MAC                       NT    2:02.84   13  
  7 Vallone, Samuel            8 HQH                       NT    2:03.50   12  
  8 Campion, Grif              8 HHAA                 2:19.49    2:25.53   11  
  9 Liti, Gabriel              8 CORE                      NT    2:26.73    9  
 -- Holmes, Jude               8 PENN                 2:19.84         DQ  
 
Event 25  Girls 10 & Under 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 PENN  AQUATICS SWIM AND DIVE  'A'                 2:47.91    2:04.67   40  
     1) Abrams, Naomi 9                 2) Holmes, Addison 10             
     3) Horan, Grace 10                 4) Rose, Kylee 9                  
 
Event 26  Boys 10 & Under 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 PENN  AQUATICS SWIM AND DIVE  'A'                 2:21.74    2:25.68   40  
     1) Gonzalez, Nathaniel 10          2) Johnson, Brady 9               
     3) Thomas, D'One 9                 4) Williams, Cooper 10            
  2 PENN  AQUATICS SWIM AND DIVE  'C'                      NT    3:16.71   34  
     1) Stinson, Jacob 10               2) Cahan, Joshua 9                
     3) Kane, Evan 9                    4) Ennis, Matthew 10              
 -- PENN  AQUATICS SWIM AND DIVE  'B'                      NT         DQ  
     1) Johnson, Dylan 10               2) Cunningham, Quinn 9            
     3) Gonzalez, Alex 10               4) Sullivan, William 10           
 
Event 27  Girls 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 PENN  AQUATICS SWIM AND DIVE  'A'                 1:07.67    1:36.99   40  
     1) Jarantow, Alexandra 8           2) Kalbacher, Kathryn 8           
     3) Chadwick, Allison 8             4) Patel, Roma 7                  
  2 PENN  AQUATICS SWIM AND DIVE  'B'                      NT    2:04.98   34  
     1) Dylik, Julia 7                  2) Balcer, Molly 7                
     3) Muckin, Olivia 7                4) Gratten, Sophia 5              
 
Event 28  Boys 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 PENN  AQUATICS SWIM AND DIVE  'A'                 1:11.13    1:27.31   40  
     1) Holmes, Jude 8                  2) Morales, Liam 8                
     3) Grosse, Landon 8                4) Dobson, Justin 7               
  2 PENN  AQUATICS SWIM AND DIVE  'B'                      NT    1:47.37   34  
     1) Revak, Jackson 8                2) Kalikota, Arjun 8              
     3) Chernyak, Michael 8             4) Holmes, Charlie 6              
  3 PENN  AQUATICS SWIM AND DIVE  'C'                      NT    2:15.52   32  
     1) Ensig, Ryder 6                  2) Johnson, Riley 5               
     3) Ponam, Varun 7                  4) Basil, Logan 6                 
 
Event 29  Girls 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sell, Katherine           14 HQH                  2:25.10    2:22.76   20  
  2 Roe, Brooklyn             13 PENN                      NT    2:28.26   17  
  3 James, Kaitlyn            13 PENN                 2:30.29    2:29.79   16  
  4 Robey, Layla              13 NPAC                      NT    2:31.55   15  
  5 Rosinski, Samantha        13 CBST                      NT    2:36.95   14  
  6 Kandravi, Alexis          13 PENN                 3:11.17    3:05.75   13  
 
Event 29  Girls 15 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Asuncion, Julianna        16 WCAC                 2:26.45    2:24.45   20  
  2 Dolan, Abby               16 HHAA                 2:31.00    2:32.59   17  
 
Event 30  Boys 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bevington, Sam            14 PENN                 2:46.26    2:12.99   20  
  2 Zisa, Kyle                13 PENN                 2:25.82    2:24.97   17  
  3 Kelso, Austin             13 PENN                      NT    2:25.83   16  
 
Event 30  Boys 15 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Zisa, Jack                15 PENN                 1:54.44    1:55.39   20  
  2 Shivadevuni, Sridhanvi    16 PENN                 1:59.98    1:58.29   17  
  3 Steele, Bryan             15 PENN                 2:01.40    1:59.26   16  
  4 Sanner, Jaden             15 PENN                 2:15.90    2:15.02   15  
 
Event 31  Girls 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Walsh, Keira              12 PENN                 1:00.18    1:00.57   20  
  2 Dobson, Kennedi           11 PENN                 1:00.22    1:01.14   17  
  3 Fazio, Ellie              12 HHAA                 1:00.83    1:01.72   16  
  4 Varlaro, Makayla          12 HHAA                 1:00.83    1:01.81   15  
  5 Sommer, Truly             11 MAC                  1:00.74    1:02.65   14  
  6 Bacinski, Riley           11 HQH                  1:06.74    1:05.84   13  
  7 Sutherland, Amelia        11 PENN                 1:06.61    1:06.32   12  
  8 Mehta, Shayna             12 HQH                  1:06.88    1:07.35   11  
  9 Thoennes, Emma            11 PENN                 1:05.92    1:08.12    9  
 10 Oliver, Kota              11 NPAC                 1:08.76    1:09.34    7  
 11 Radzinski, Annamarie      12 PENN                 1:12.66    1:11.69    6  
 12 Patel, Mahi               11 PENN                 1:15.51    1:13.40    5  
 13 Fernando, Swetha          11 HQH                  1:14.15    1:13.42    4  
 14 McCleskey, Maddie         11 PENN                 1:10.73    1:13.74    3  
 15 Waropay, Cate             12 HHAA                 1:16.65    1:18.51    2  
 16 Savkur, Sara              11 PENN                 1:19.09    1:18.96    1  
 17 Santos, Dana              11 PENN                 1:26.23    1:26.53  
 18 Rotolo, Julia             11 NAC ATTACK                NT    1:27.42  
 19 Farag, Hanna              11 HQH                  1:18.39    1:28.86  
 20 Leonard, Amber            11 PENN                 1:51.30    1:34.98  
 21 Cook, Kelly               11 PENN                 1:29.58    1:36.17  
 22 Scheerer, Jaidlyn         11 PENN                 2:08.61    1:37.95  
 23 McNulty, Amy              11 CBST                 1:53.14    1:50.71  
 
Event 32  Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mislan, Jack              12 CBST                 1:01.80      59.21   20  
  2 Alderson, Spencer         12 HHAA                 1:00.92      59.66   17  
  3 Mangan, Connor            12 CBST                 1:00.35    1:00.46   16  
  4 Lukomski-Pizzo, Nigel     12 CRSC                 1:04.79    1:02.92   15  
  5 Williams, Connor          12 PENN                 1:07.45    1:05.30   14  
  6 Vandermolen, Macek        11 HHAA                 1:05.83    1:05.44   13  
  7 Rios, Fernando            12 CORE                 1:06.51    1:06.24   12  
  8 Grosse, Keegan            11 PENN                 1:11.42    1:11.02   11  
  9 Laible, Charles           11 PENN                 1:11.81    1:11.12    9  
 10 Woodard, Jake             12 PENN                 1:10.50    1:11.75    7  
 11 Phan, Ryan                12 MAC                  1:15.39    1:11.93    6  
 12 Freed, Nathan             11 CRSC                 1:16.20    1:15.99    5  
 13 Cremen, Joey              12 HHAA                 1:21.41    1:27.16    4  
 14 Wojciechowski, Ryan       11 CRSC                 1:24.40    1:28.06    3  
 15 Kalbacher, Neil           11 PENN                 1:26.08    1:28.81    2  
 16 Titsch, Nathaniel         11 PENN                 1:33.78    1:29.26    1  
 17 Hanson, Gavin             11 PENN                 1:34.31    1:30.21  
 18 Johnson, Treyshaun        11 PENN                 1:52.29    1:39.09  
 19 Devlin, Nicholas          11 NAC ATTACK                NT    1:42.34  
 
Event 33  Girls 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Haggerty, Callie          14 CRSC                 1:14.91    1:14.95   20  
  2 Sell, Katherine           14 HQH                  1:20.00    1:20.25   17  
  3 Asuncion, Sofia           14 WCAC                 1:27.16    1:24.72   16  
  4 Landsberg, Julia          13 MAC                  1:24.23    1:27.11   15  
  5 James, Kaitlyn            13 PENN                 1:26.48    1:28.69   14  
  6 Rosinski, Samantha        13 CBST                 1:32.35    1:32.11   13  
  7 Roe, Brooklyn             13 PENN                 1:37.54    1:34.69   12  
  8 Davis, Anna               13 CBST                 1:47.17    1:49.87   11  
 -- Kandravi, Alexis          13 PENN                 2:04.76         DQ  
 
Event 33  Girls 15 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McCloskey, Reilly         15 PENN                 1:18.68    1:18.97   20  
 
Event 34  Boys 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bevington, Sam            14 PENN                 1:24.75    1:24.75   20  
  2 Sicat, Jack               13 HQH                       NT    1:26.37   17  
  3 Yanis, Maksym             13 CRSC                 1:28.36    1:26.42   16  
  4 Snider, William           14 HQH                  1:25.95    1:26.46   15  
  5 Chesney, James            14 PENN                 1:27.36    1:28.08   14  
  6 Cratius, Nelson           13 WCAC                 1:31.63    1:31.96   13  
  7 Vinnikov, Matthew         13 CRSC                      NT    1:33.51   12  
  8 Cooper, Seth              14 HHAA                 1:35.15    1:38.61   11  
 
Event 34  Boys 15 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dolan, Dan                17 HHAA                 1:05.09    1:04.56   20  
  2 Kim, Andrew               17 PENN                 1:03.62    1:04.66   17  
  3 Steele, Matt              18 PENN                 1:04.22    1:05.13   16  
  4 Shivadevuni, Sridhanvi    16 PENN                 1:06.97    1:09.41   15  
  5 Madaka, Jay               17 PENN                 1:16.59    1:13.07   14  
  6 Kim, Brian                15 PENN                 1:16.37    1:15.64   13  
  7 Sanner, Jaden             15 PENN                 1:21.32    1:19.63   12  
 
Event 35  Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Thoennes, Emma            11 PENN                   35.66      36.08   20  
  2 Walsh, Keira              12 PENN                   39.11      37.10   17  
  3 Rios, Lilliana            12 CORE                   38.01      37.60   16  
  4 Henaidy, Salwa            11 HHAA                      NT      38.05   15  
  5 Mehta, Shayna             12 HQH                    39.18      39.71   14  
  6 Graham, Brianna           12 HQH                    44.07      40.70   13  
  7 Sutherland, Amelia        11 PENN                   41.20      41.11   12  
  8 McCleskey, Maddie         11 PENN                   44.54      43.28   11  
  9 Rost, Rylan               11 HQH                    44.07      43.36    9  
 10 Patel, Mahi               11 PENN                   43.97      43.74    7  
 11 Drake, Samantha           11 PENN                   42.95      43.87    6  
 12 Abeysinghe, Dhyana        12 HQH                    45.92      44.34    5  
 13 Catania, Bella            11 MAC                    48.07      45.53    4  
 14 Farag, Hanna              11 HQH                    45.54      46.83    3  
 15 Savkur, Sara              11 PENN                      NT      48.95    2  
 16 Fadiga, Alyah             12 PENN                      NT      49.39    1  
 17 Rotolo, Julia             11 NAC ATTACK                NT      56.54  
 18 Cook, Kelly               11 PENN                   59.95      58.22  
 19 Muckin, Mackenzie         11 PENN                 1:00.47      59.41  
 20 Covill, Jillian           11 PENN                 1:04.49    1:05.72  
 -- Scheerer, Jaidlyn         11 PENN                 1:07.53         DQ  
 -- Mellos, Isabella          11 NAC ATTACK                NT         DQ  
 -- Fadiga, Nadia             12 PENN                      NT         DQ  
 -- Santos, Dana              11 PENN                   55.59         DQ  
 -- McNulty, Amy              11 CBST                   54.06         DQ  
 
Event 36  Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mislan, Jack              12 CBST                   32.94      32.62   20  
  2 Zharsky, Elan             12 CRSC                   38.34      36.65   17  
  3 Phan, Ryan                12 MAC                    39.44      39.51   16  
  4 Grosse, Keegan            11 PENN                   40.00      40.65   15  
  5 Williams, Connor          12 PENN                   41.27      40.80   14  
  6 Jones, Reilly             11 PENN                   44.95      44.08   13  
  7 Laible, Charles           11 PENN                   42.94      44.09   12  
  8 Arbizu, Talon             12 NAC ATTACK                NT      45.58   11  
  9 Noto, Chris               11 PENN                   51.25      49.05    9  
 10 Golaszewski, Oliver       11 PENN                   50.01      49.50    7  
 11 Cremen, Joey              12 HHAA                   46.81      50.60    6  
 12 Hanson, Gavin             11 PENN                   57.62      55.07    5  
 13 Patankar, Rohan           11 NAC ATTACK                NT      56.44    4  
 -- Graham, Chris             11 HQH                       NT         DQ  
 -- Halligan, Liam            12 NAC ATTACK                NT         DQ  
 -- Kalbacher, Neil           11 PENN                   57.07         DQ  
 -- Johnson, Treyshaun        11 PENN                      NT         DQ  
 
Event 37  Girls 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Olhasso, Mo               14 PENN                 1:05.72    1:06.78   20  
  2 Haggerty, Callie          14 CRSC                 1:09.04    1:09.81   17  
  3 Landsberg, Julia          13 MAC                  1:12.35    1:13.55   16  
  4 James, Kaitlyn            13 PENN                      NT    1:17.61   15  
  5 Capozzoli, Sarah          13 CBST                 1:15.70    1:17.65   14  
  6 Robey, Layla              13 NPAC                 1:16.29    1:19.95   13  
  7 Roe, Brooklyn             13 PENN                 1:18.20    1:22.26   12  
  8 Kandravi, Alexis          13 PENN                 1:32.15    1:35.94   11  
 -- Picariello, Cara          13 PENN                 1:45.61         DQ  
 
Event 37  Girls 15 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McCloskey, Reilly         15 PENN                 1:12.77    1:11.68   20  
  2 Asuncion, Julianna        16 WCAC                 1:20.88    1:17.43   17  
 
Event 38  Boys 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Vinnikov, Matthew         13 CRSC                 1:12.45    1:11.49   20  
  2 Fernando, Kennith         14 HQH                  1:19.25    1:16.00   17  
  3 Zisa, Kyle                13 PENN                 1:17.05    1:17.10   16  
  4 Vandermolen, Carter       13 HHAA                 1:18.64    1:18.54   15  
  5 Cooper, Ethan             14 HHAA                 1:17.97    1:18.97   14  
  6 Kelso, Austin             13 PENN                 1:17.25    1:21.59   13  
  7 Chesney, James            14 PENN                 1:17.86    1:22.01   12  
  8 Sanchez Munguia, Oscar    13 CBST                 1:32.93    1:30.90   11  
  9 Sicat, Jack               13 HQH                  1:34.11    1:34.12    9  
 -- Cratius, Nelson           13 WCAC                 1:23.64         DQ  
 
Event 38  Boys 15 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Steele, Bryan             15 PENN                 1:01.24    1:01.97   20  
  2 Zisa, Jack                15 PENN                 1:02.51    1:05.84   17  
  3 Kalikota, Nihar           15 PENN                 1:10.87    1:13.77   16  
 
Event 39  Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Varlaro, Makayla          12 HHAA                   31.88      31.41   20  
  2 Majewski, Madeline        11 CBST                   31.54      31.64   17  
  3 Sommer, Truly             11 MAC                    32.11      32.83   16  
  4 Walsh, Keira              12 PENN                   32.05      32.99   15  
  5 Dobson, Kennedi           11 PENN                   32.75      33.24   14  
  6 Fazio, Ellie              12 HHAA                   33.52      33.72   13  
  7 Thoennes, Emma            11 PENN                   36.31      35.79   12  
  8 Mehta, Shayna             12 HQH                    34.71      36.02   11  
  9 Bacinski, Riley           11 HQH                    39.73      36.27    9  
 10 Catania, Bella            11 MAC                    35.09      36.72    7  
 11 Oliver, Kota              11 NPAC                   28.78      37.37    6  
 12 Sutherland, Amelia        11 PENN                   37.01      37.63    5  
 13 McCleskey, Maddie         11 PENN                   36.28      37.90    4  
 14 Radzinski, Annamarie      12 PENN                   38.33      38.37    3  
 15 Drake, Samantha           11 PENN                   37.10      39.23    2  
 16 Patel, Mahi               11 PENN                   39.56      41.06    1  
 17 Savkur, Sara              11 PENN                   43.88      41.92  
 18 Farag, Hanna              11 HQH                    39.92      43.58  
 19 Steele, Alayna            11 NAC ATTACK                NT      44.09  
 20 Santos, Dana              11 PENN                   45.15      44.58  
 21 Leonard, Amber            11 PENN                   46.71      45.02  
 22 Moore, Aubrie             11 SOUD                   46.56      45.58  
 23 Covill, Jillian           11 PENN                   45.09      45.61  
 24 Muckin, Mackenzie         11 PENN                   39.17      46.00  
 25 Quince, Victoria          11 PENN                   46.62      47.51  
 26 Cook, Kelly               11 PENN                   49.28      50.74  
 27 Scheerer, Jaidlyn         11 PENN                   51.13      52.66  
 
Event 40  Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rios, Fernando            12 CORE                   34.92      32.81   20  
  2 Alderson, Spencer         12 HHAA                   32.65      32.99   17  
  3 Williams, Connor          12 PENN                   36.60      36.95   16  
  4 Golaszewski, Oliver       11 PENN                   38.25      38.19   15  
  5 Keeth, Austin             11 HQH                    45.27      38.34   14  
  6 Laible, Charles           11 PENN                   36.76      38.66   13  
  7 Zharsky, Elan             12 CRSC                   40.16      39.20   12  
  8 Jones, Reilly             11 PENN                   40.62      40.49   11  
  9 Grosse, Keegan            11 PENN                   40.22      41.78    9  
 10 Noto, Chris               11 PENN                   41.80      42.20    7  
 11 Devlin, Nicholas          11 NAC ATTACK                NT      46.24    6  
 12 Hanson, Gavin             11 PENN                   43.19      46.83    5  
 13 Titsch, Nathaniel         11 PENN                   49.90      48.51    4  
 14 Wojciechowski, Ryan       11 CRSC                   46.24      48.80    3  
 15 Johnson, Treyshaun        11 PENN                      NT      52.24    2  
 -- Halligan, Liam            12 NAC ATTACK                NT         DQ  
 -- Kalbacher, Neil           11 PENN                   41.70         DQ  
 -- Arbizu, Talon             12 NAC ATTACK                NT         DQ  
 
Event 41  Girls 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Olhasso, Mo               14 PENN                 1:04.05    1:07.88   20  
  2 Robey, Layla              13 NPAC                 1:29.38    1:22.68   17  
  3 Capozzoli, Sarah          13 CBST                 1:25.07    1:26.21   16  
  4 Rosinski, Samantha        13 CBST                 1:27.61    1:33.20   15  
 
Event 41  Girls 15 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dolan, Abby               16 HHAA                 1:16.57    1:20.58   20  
 
Event 42  Boys 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Snider, William           14 HQH                  1:14.53    1:12.62   20  
  2 Kelso, Austin             13 PENN                 1:21.07    1:22.47   17  
 -- Chesney, James            14 PENN                 1:31.07         DQ  
 
Event 42  Boys 15 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Steele, Matt              18 PENN                   54.30      56.02   20  
  2 Wells, Jesse              17 PENN                   57.72      58.53   17  
  3 Madaka, Jay               17 PENN                   59.52      58.96   16  
  4 Olhasso, Nathan           17 PENN                   55.22    1:00.07   15  
  5 Kim, Andrew               17 PENN                 1:01.56    1:02.82   14  
  6 Noto, Joseph              15 PENN                 1:04.22    1:03.66   13  
  7 Kim, Brian                15 PENN                 1:08.50    1:06.88   12  
  8 Sanner, Jaden             15 PENN                 1:13.75    1:12.98   11  
 
Event 43  Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Majewski, Madeline        11 CBST                   32.24      31.13   20  
  2 Sommer, Truly             11 MAC                    30.15      31.24   17  
  3 Dobson, Kennedi           11 PENN                   31.06      31.57   16  
  4 Varlaro, Makayla          12 HHAA                   33.36      33.50   15  
  5 Bacinski, Riley           11 HQH                    32.63      34.06   14  
  6 Rios, Lilliana            12 CORE                   34.32      34.27   13  
  7 Thoennes, Emma            11 PENN                   33.54      34.74   12  
  8 Graham, Brianna           12 HQH                    38.09      36.97   11  
  9 McCleskey, Maddie         11 PENN                   37.16      37.82    9  
 10 Fernando, Swetha          11 HQH                    38.05      38.53    7  
 11 Catania, Bella            11 MAC                    36.54      39.05    6  
 12 Oliver, Kota              11 NPAC                   38.31      39.23    5  
 13 Savkur, Sara              11 PENN                   44.46      40.35    4  
 14 Drake, Samantha           11 PENN                   38.59      40.85    3  
 15 Rotolo, Julia             11 NAC ATTACK                NT      44.15    2  
 16 McKeon, Mariah            11 HQH                  1:04.06      45.56    1  
 17 Moore, Aubrie             11 SOUD                   46.19      45.98  
 18 Farag, Hanna              11 HQH                    44.24      47.10  
 19 Santos, Dana              11 PENN                   51.64      50.39  
 20 Muckin, Mackenzie         11 PENN                 1:01.42      51.07  
 21 Leonard, Amber            11 PENN                   52.22      51.22  
 22 Covill, Jillian           11 PENN                 1:08.25    1:03.32  
 23 Torley, Bridget           11 HQH                       NT    1:03.68  
 -- Quince, Victoria          11 PENN                   57.73         DQ  
 
Event 44  Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mangan, Connor            12 CBST                   29.70      30.76   20  
  2 Mislan, Jack              12 CBST                   31.17      31.61   17  
  3 Lukomski-Pizzo, Nigel     12 CRSC                   34.34      33.44   16  
  4 Williams, Connor          12 PENN                   35.02      35.84   15  
  5 Phan, Ryan                12 MAC                    36.39      36.02   14  
  6 Rios, Fernando            12 CORE                   34.87      36.79   13  
  7 Zharsky, Elan             12 CRSC                   39.12      38.73   12  
  8 Keeth, Austin             11 HQH                    45.55      39.20   11  
  9 Grosse, Keegan            11 PENN                   38.84      40.16    9  
 10 Golaszewski, Oliver       11 PENN                   41.60      43.08    7  
 11 Freed, Nathan             11 CRSC                   43.90      44.00    6  
 12 Jones, Reilly             11 PENN                   45.51      45.04    5  
 13 Hanson, Gavin             11 PENN                   53.75      55.32    4  
 -- Kalbacher, Neil           11 PENN                      NT         DQ  
 
Event 45  Girls 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Haggerty, Callie          14 CRSC                 1:00.25      59.80   20  
  2 Olhasso, Mo               14 PENN                 1:00.24    1:00.71   17  
  3 Asuncion, Sofia           14 WCAC                 1:05.73    1:04.47   16  
  4 Sell, Katherine           14 HQH                  1:06.12    1:05.50   15  
  5 Rosinski, Samantha        13 CBST                 1:08.41    1:12.99   14  
  6 Davis, Anna               13 CBST                 1:18.48    1:22.08   13  
  7 Picariello, Cara          13 PENN                 1:28.90    1:26.47   12  
 
Event 45  Girls 15 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McCloskey, Reilly         15 PENN                 1:04.90    1:03.36   20  
  2 Asuncion, Julianna        16 WCAC                 1:05.84    1:04.76   17  
 
Event 46  Boys 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bevington, Sam            14 PENN                 1:00.82      59.65   20  
  2 Fernando, Kennith         14 HQH                  1:00.74    1:01.59   17  
  3 Vinnikov, Matthew         13 CRSC                 1:03.12    1:04.28   16  
  4 Zisa, Kyle                13 PENN                 1:05.50    1:06.82   15  
  5 Cooper, Ethan             14 HHAA                 1:07.68    1:07.94   14  
  6 Vandermolen, Carter       13 HHAA                 1:07.09    1:08.24   13  
  7 Yanis, Maksym             13 CRSC                 1:10.82    1:08.41   12  
  8 Kelso, Austin             13 PENN                 1:07.45    1:10.20   11  
  9 Chesney, James            14 PENN                 1:01.26    1:10.40    9  
 10 Cratius, Nelson           13 WCAC                 1:09.50    1:10.89    7  
 11 Sicat, Jack               13 HQH                  1:16.57    1:13.10    6  
 12 Cooper, Seth              14 HHAA                 1:12.20    1:13.68    5  
 13 Sanchez Munguia, Oscar    13 CBST                 1:41.58    1:21.08    4  
 
Event 46  Boys 15 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Steele, Matt              18 PENN                   51.65      51.81   20  
  2 Zisa, Jack                15 PENN                   52.76      52.26   17  
  3 Wells, Jesse              17 PENN                   52.29      53.53   16  
  4 Olhasso, Nathan           17 PENN                   52.52      53.73   15  
  5 Shivadevuni, Sridhanvi    16 PENN                   54.14      54.55   14  
  6 Kim, Andrew               17 PENN                   54.69      54.73   13  
  7 Steele, Bryan             15 PENN                   56.03      55.38   12  
  8 Noto, Joseph              15 PENN                   58.33      58.43   11  
  9 Kalikota, Nihar           15 PENN                 1:00.45      58.63    9  
 10 Kim, Brian                15 PENN                   58.93    1:00.90    7  
 
Event 47  Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Walsh, Keira              12 PENN                   27.74      27.77   20  
  2 Fazio, Ellie              12 HHAA                   27.83      27.84   17  
  3 Dobson, Kennedi           11 PENN                   27.97      28.56   16  
  4 Varlaro, Makayla          12 HHAA                   28.30      28.75   15  
  5 Majewski, Madeline        11 CBST                   28.42      28.89   14  
  6 Sommer, Truly             11 MAC                    28.17      29.26   13  
  7 Henaidy, Salwa            11 HHAA                      NT      29.42   12  
  8 Rios, Lilliana            12 CORE                   29.33      29.97   11  
  9 Mehta, Shayna             12 HQH                    30.46      31.21    9  
 10 Sutherland, Amelia        11 PENN                   30.78      31.47    7  
 11 Catania, Bella            11 MAC                    32.26      32.74    6  
 12 Patel, Mahi               11 PENN                   33.74      33.29    5  
 13 Radzinski, Annamarie      12 PENN                   33.91      34.22    4  
 14 Fernando, Swetha          11 HQH                    34.54      34.45    3  
 15 Drake, Samantha           11 PENN                   32.50      34.63    2  
 16 Abeysinghe, Dhyana        12 HQH                    34.73      34.74    1  
 17 Moore, Aubrie             11 SOUD                   35.82      35.16  
 18 Rost, Rylan               11 HQH                    41.17      37.34  
 19 Rotolo, Julia             11 NAC ATTACK                NT      40.56  
 20 Muckin, Mackenzie         11 PENN                   40.17      41.69  
 21 Cook, Kelly               11 PENN                   41.95      43.06  
 22 Steele, Alayna            11 NAC ATTACK                NT      43.09  
 23 Leonard, Amber            11 PENN                   45.14      43.14  
 24 McKeon, Mariah            11 HQH                    43.88      43.59  
 25 Covill, Jillian           11 PENN                   36.61      44.28  
 26 Quince, Victoria          11 PENN                   40.27      44.58  
 27 Fadiga, Alyah             12 PENN                      NT      46.90  
 28 Scheerer, Jaidlyn         11 PENN                   48.19      49.59  
 29 Mellos, Isabella          11 NAC ATTACK                NT      49.93  
 30 Torley, Bridget           11 HQH                       NT      50.02  
 31 McNulty, Amy              11 CBST                   50.18      51.21  
 32 Fadiga, Nadia             12 PENN                      NT      54.54  
 
Event 48  Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mislan, Jack              12 CBST                   26.71      27.09   20  
  2 Alderson, Spencer         12 HHAA                   27.77      27.71   17  
  3 Vandermolen, Macek        11 HHAA                   28.71      28.90   16  
  4 Williams, Connor          12 PENN                   28.32      28.97   15  
  5 Rios, Fernando            12 CORE                   30.78      31.59   14  
  6 Woodard, Jake             12 PENN                   32.57      31.67   13  
  7 Arbizu, Talon             12 NAC ATTACK                NT      32.61   12  
  8 Laible, Charles           11 PENN                   32.48      33.25   11  
  9 Zharsky, Elan             12 CRSC                   31.83      33.30    9  
 10 Jones, Reilly             11 PENN                   33.82      34.02    7  
 11 Keeth, Austin             11 HQH                    35.56      34.13    6  
 12 Freed, Nathan             11 CRSC                   35.14      35.56    5  
 13 Halligan, Liam            12 NAC ATTACK                NT      35.59    4  
 14 Golaszewski, Oliver       11 PENN                   35.57      35.67    3  
 15 Cremen, Joey              12 HHAA                   34.23      37.15    2  
 16 Wojciechowski, Ryan       11 CRSC                   39.93      37.52    1  
 17 Noto, Chris               11 PENN                   37.14      38.64  
 18 Hanson, Gavin             11 PENN                   39.14      40.68  
 19 Kalbacher, Neil           11 PENN                   38.72      42.53  
 20 Graham, Chris             11 HQH                    43.35      43.25  
 21 Titsch, Nathaniel         11 PENN                   45.11      43.27  
 22 Johnson, Treyshaun        11 PENN                   48.19      44.26  
 23 Devlin, Nicholas          11 NAC ATTACK                NT      47.27  
 24 Patankar, Rohan           11 NAC ATTACK                NT      48.16  
 
Event 49  Girls 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Haggerty, Callie          14 CRSC                   26.70      26.94   20  
  2 Olhasso, Mo               14 PENN                   27.51      28.18   17  
  3 Roe, Brooklyn             13 PENN                   29.91      29.10   16  
  4 Asuncion, Sofia           14 WCAC                   29.21      29.52   15  
  5 Robey, Layla              13 NPAC                   28.82      29.57   14  
  6 Capozzoli, Sarah          13 CBST                   30.31      32.92   13  
  7 Rosinski, Samantha        13 CBST                   31.01      33.13   12  
  8 Davis, Anna               13 CBST                   35.65      35.55   11  
  9 Picariello, Cara          13 PENN                      NT      36.36    9  
 
Event 49  Girls 15 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McCloskey, Reilly         15 PENN                   30.29      28.16   20  
  2 Dolan, Abby               16 HHAA                   31.04      31.47   17  
 
Event 50  Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Snider, William           14 HQH                    28.04      27.36   20  
  2 Bevington, Sam            14 PENN                   27.69      27.37   17  
  3 Chesney, James            14 PENN                   27.22      28.40   16  
  4 Fernando, Kennith         14 HQH                    26.99      28.46   15  
  5 Vandermolen, Carter       13 HHAA                   29.32      29.19   14  
  6 Zisa, Kyle                13 PENN                   30.76      30.21   13  
  7 Cratius, Nelson           13 WCAC                   35.41      31.26   12  
  8 Kelso, Austin             13 PENN                   30.83      31.75   11  
  9 Sicat, Jack               13 HQH                    33.58      32.02    9  
 10 Cooper, Seth              14 HHAA                   32.33      32.32    7  
 11 Sanchez Munguia, Oscar    13 CBST                   35.35      34.99    6  
 
Event 50  Boys 15 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wells, Jesse              17 PENN                   23.90      23.72   20  
  2 Zisa, Jack                15 PENN                   24.99      24.41   17  
  3 Madaka, Jay               17 PENN                   24.85      24.45   16  
  4 Dolan, Dan                17 HHAA                   25.71      26.01   15  
  5 Kalikota, Nihar           15 PENN                   29.18      26.50   14  
  6 Noto, Joseph              15 PENN                   26.93      26.94   13  
  7 Steele, Bryan             15 PENN                   26.16      27.00   12  
  8 Sanner, Jaden             15 PENN                   30.31      28.09   11  
 
Event 51  Girls 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Landsberg, Julia          13 MAC                  2:36.30    2:37.57   20  
  2 James, Kaitlyn            13 PENN                 2:50.05    2:49.41   17  
  3 Capozzoli, Sarah          13 CBST                 2:56.93    2:59.08   16  
  4 Kandravi, Alexis          13 PENN                 3:40.52    3:36.78   15  
 
Event 51  Girls 15 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McCloskey, Reilly         15 PENN                 2:43.30    2:35.44   20  
 
Event 52  Boys 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Zisa, Kyle                13 PENN                 2:50.22    2:45.92   20  
  2 Yanis, Maksym             13 CRSC                      NT    2:45.95   17  
  3 Cooper, Ethan             14 HHAA                 2:52.69    2:48.51   16  
  4 Bevington, Sam            14 PENN                 2:48.58    2:53.70   15  
 
Event 52  Boys 15 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Shivadevuni, Sridhanvi    16 PENN                 2:13.28    2:12.48   20  
  2 Zisa, Jack                15 PENN                 2:14.90    2:13.76   17  
  3 Kim, Andrew               17 PENN                 2:15.63    2:19.97   16  
  4 Kim, Brian                15 PENN                 2:30.38    2:24.62   15  
 
Event 53  Girls 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Walsh, Keira              12 PENN                 1:10.89    1:11.55   20  
  2 Dobson, Kennedi           11 PENN                 1:10.16    1:11.78   17  
  3 Thoennes, Emma            11 PENN                 1:13.15    1:14.00   16  
  4 Rios, Lilliana            12 CORE                 1:16.14    1:16.94   15  
  5 Bacinski, Riley           11 HQH                  1:13.75    1:17.96   14  
  6 Mehta, Shayna             12 HQH                  1:17.25    1:19.14   13  
  7 Sutherland, Amelia        11 PENN                 1:19.38    1:19.18   12  
  8 McCleskey, Maddie         11 PENN                 1:20.39    1:19.54   11  
  9 Graham, Brianna           12 HQH                  1:29.54    1:21.45    9  
 10 Radzinski, Annamarie      12 PENN                 1:22.57    1:22.45    7  
 11 Oliver, Kota              11 NPAC                 1:20.68    1:22.60    6  
 12 Patel, Mahi               11 PENN                 1:26.72    1:24.99    5  
 13 Drake, Samantha           11 PENN                 1:23.17    1:29.30    4  
 14 Savkur, Sara              11 PENN                 1:30.02    1:32.49    3  
 15 Abeysinghe, Dhyana        12 HQH                  1:30.89    1:33.62    2  
 16 Moore, Aubrie             11 SOUD                 1:37.94    1:41.83    1  
 17 McKeon, Mariah            11 HQH                       NT    1:50.04  
 18 Mellos, Isabella          11 NAC ATTACK                NT    1:56.57  
 -- Cook, Kelly               11 PENN                 1:57.13         DQ  
 -- Rotolo, Julia             11 NAC ATTACK                NT         DQ  
 -- Rost, Rylan               11 HQH                  1:32.43         DQ  
 
Event 54  Boys 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mislan, Jack              12 CBST                 1:07.79    1:08.97   20  
  2 Mangan, Connor            12 CBST                 1:09.18    1:10.73   17  
  3 Lukomski-Pizzo, Nigel     12 CRSC                 1:15.38    1:15.25   16  
  4 Alderson, Spencer         12 HHAA                 1:15.26    1:18.89   15  
  5 Grosse, Keegan            11 PENN                 1:21.31    1:20.67   14  
  6 Laible, Charles           11 PENN                 1:20.55    1:21.42   13  
  7 Jones, Reilly             11 PENN                 1:26.50    1:25.79   12  
  8 Keeth, Austin             11 HQH                  1:36.10    1:26.38   11  
  9 Arbizu, Talon             12 NAC ATTACK                NT    1:30.70    9  
 
Event 55  Girls 15 & Over 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 PENN  AQUATICS SWIM AND DIVE  'A'                 1:58.10    2:05.78   40  
     1) Olhasso, Mo 14                  2) Roe, Brooklyn 13               
     3) McCloskey, Reilly 15            4) James, Kaitlyn 13              
 
Event 56  Boys 15 & Over 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 PENN  AQUATICS SWIM AND DIVE  'A'                 1:37.97    1:39.26   40  
     1) Steele, Matt 18                 2) Wells, Jesse 17                
     3) Olhasso, Nathan 17              4) Kim, Andrew 17                 
  2 PENN  AQUATICS SWIM AND DIVE  'B'                 1:43.33    1:41.83   34  
     1) Zisa, Jack 15                   2) Shivadevuni, Sridhanvi 16      
     3) Steele, Bryan 15                4) Noto, Joseph 15                
  3 PENN  AQUATICS SWIM AND DIVE  'C'                 2:06.65    2:06.40   32  
     1) Kim, Brian 15                   2) Sanner, Jaden 15               
     3) Kalikota, Nihar 15              4) Hanson, Gavin 11               
 
Event 57  Girls 13-14 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 PENN  AQUATICS SWIM AND DIVE  'A'                 1:50.69    3:10.57   40  
     1) Kandravi, Alexis 13             2) Fadiga, Nadia 12               
     3) Fadiga, Alyah 12                4) Picariello, Cara 13            
 
Event 58  Boys 13-14 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 PENN  AQUATICS SWIM AND DIVE  'A'                 1:56.50    1:58.47   40  
     1) Bevington, Sam 14               2) Chesney, James 14              
     3) Zisa, Kyle 13                   4) Kelso, Austin 13               
 
Event 59  Girls 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 PENN  AQUATICS SWIM AND DIVE  'A'                 1:56.14    1:59.43   40  
     1) Walsh, Keira 12                 2) Dobson, Kennedi 11             
     3) Thoennes, Emma 11               4) Sutherland, Amelia 11          
  2 PENN  AQUATICS SWIM AND DIVE  'B'                 2:11.48    2:22.20   34  
     1) Savkur, Sara 11                 2) Drake, Samantha 11             
     3) McCleskey, Maddie 11            4) Patel, Mahi 11                 
  3 PENN  AQUATICS SWIM AND DIVE  'D'                 2:47.53    2:39.72   32  
     1) Muckin, Mackenzie 11            2) Quince, Victoria 11            
     3) Cook, Kelly 11                  4) Leonard, Amber 11              
  4 PENN  AQUATICS SWIM AND DIVE  'C'                 2:26.44    2:54.89   30  
     1) Radzinski, Annamarie 12         2) Santos, Dana 11                
     3) Covill, Jillian 11              4) Naphy, Jessica 11              
 
Event 60  Boys 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 PENN  AQUATICS SWIM AND DIVE  'A'                 2:06.02    2:12.70   40  
     1) Williams, Connor 12             2) Laible, Charles 11             
     3) Woodard, Jake 12                4) Grosse, Keegan 11              
  2 PENN  AQUATICS SWIM AND DIVE  'B'                 2:25.25    2:30.27   34  
     1) Jones, Reilly 11                2) Golaszewski, Oliver 11         
     3) Noto, Chris 11                  4) Kalbacher, Neil 11